AKKAYALAR TURİZM TOP.TAŞ.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ

Her geçen gün Globalleşmenin yaşamımıza kattığı en büyük zorluklardan biride ulaşımdır. Motorlu taşıtların çoğalması, iş, okul ve evlerine zamanında ulaşmaya çalışanları, her geçen gün daha fazla etkiler hale getirmiştir. İşveren ve çalışan olarak büyük sorunlar yaşamaktayız.

AKKAYALAR TURİZM ORGANİZASYON ; Toplu taşıma sektöründe aranan kalite ve güvenilirliği ilke edinmiştir. 1992 yılından itibaren sizlerin rahat ve güvenli ulaşım hususunu önemsemekteyiz.

Gurubumuz Kalite anlayışını, Türkiye’de sunulan ilk hizmeti ifade eden TSE 12257 sayılı personel ve öğrenci taşımacılığı standardı ile belgelenmiştir.

Modern teknoloji ve konforu ön planda tutmaktayız.Araçlarımızın full kasko ve ferdi koltuk sigortası AK SİGORTA tarafından yapılmıştır.Ayrıca MED LİNE tarafından AMBULANS hizmetleri sözleşmelidir. Araçlarımız kapalı garajında sürekli bakım ve kontrol altındadır.

Amacımız sizlerin talepleri doğrultusunda 24 saat ulaşılabilir, eğitimli, deneyimli personelimiz ile yapılacak seyahatler esnasında huzurlu, güvenli, kaliteli hizmeti sunmaktır.

Bu günlerde, çalışanlarınıza bir yıl boyunca servis hizmeti verecek taşıma şirketini seçmek üzeresiniz . Kararınızı vermeden önce lütfen kalitemizi ve fiyatlarımızı diğer şirketlerle karşılaştırınız.

Tüm ekibimizle hizmet verebilmek için hazır olduğumuzu bildirmekten gurur duyarım...

SAYGILARIMLA, ÖZGÜR AKKAYA